Agnieszka Kałuża zaprasza na Forum Dobrego Designu 2018

Agnieszka Kałuża zaprasza na Forum Dobrego Designu 2018

Projektuje wnętrza, doradza, jak mieszkać łatwiej i przyjemniej. Jedną z prelegentek Forum Dobrego Designu będzie Agnieszka Kałuża, projektantka wnętrz, ekspertka Pytania na Śniadanie. Zapraszamy 6 grudnia!

Agnieszka Kałuża mieszka w Warszawie, a pochodzi z malowniczego miasta Choszczno. Z wykształcenia jest magistrem pedagogiki. Ukończyła też Podyplomowe Studia Menedżerskie dla twórców, artystów i animatorów kultury na UW oraz z wyróżnieniem Kurs Projektowania i Wystroju Wnętrz. Wcześniej zawodowo śpiewała, ale w wyniku wielu różnych życiowych doświadczeń musiała diametralnie zmienić swoje życie i zbudować je na nowo. Dzięki temu stała się inspiracją dla wielu kobiet. Swoją życiową postawą udało jej się zmotywować wiele kobiet do walki o siebie, o lepsze jutro oraz o własne poczucie wartości.

Urządzanie wnętrz zawsze było jej wielką pasją, podobnie jak śpiewanie. W każdą środę o godz.12:15 w Radio Kolor 103 FM podpowiada słuchaczom, jak urządzić pięknie mieszkanie, jak je kreatywnie zagospodarować, wykorzystując przy tym dobrze i ekonomicznie środki, które mamy na ten cel przeznaczone. Jest też ekspertem w „Pytanie Na Śniadanie” TVP2, gdzie również udziela wskazówek i ciekawych porad na różne tematy związane z ekologicznym dbaniem i prowadzeniem domu. Prowadzi bloga www.agapomaga.com , na którym można znaleźć porady oraz opisy, tego o czym mówi w radiu i telewizji.

Agnieszka Kałuża weźmie udział w Forum Dobrego Besignu 2018. Będzie prelegentką w sesji dyskusyjnej „W lepszym świetle” poświęconej najnowszym trendom w oświetleniu wnętrz.

6 grudnia, Centrum Praskie Koneser: www.forumdd.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *