Dobrze zaprojektowany smartdom to przyszłość: Agnieszka Buczkowska-Korlińska na FDD2018

Dobrze zaprojektowany smartdom to przyszłość: Agnieszka Buczkowska-Korlińska na FDD2018

To od dobrego projektu uwzględniającego inteligentne technologie zależy, czy dom będzie dla klienta funkcjonalny i przydatny – mówi Agnieszka Buczkowska-Korlińska, architekt wnętrz, prelegentka Forum Dobrego Designu 2018.

Inter-Arch Architekci to istniejąca od 2006 roku pracownia, specjalizująca się w kompleksowym projektowaniu oraz realizacji domów i rezydencji. Tym co wyróżnia ją spośród innych biur architektonicznych jest połączenie silnych kompetencji zarówno w zakresie architektury obiektu, jak i projektowania wnętrz. Taka całościowa opieka nad tworzeniem nowych domów gwarantuje spójność i konsekwencję w całym procesie, obejmującym także pomoc w doborze i zagospodarowaniu działki czy aranżacji ogrodu. Założycielką Inter-Arch Architekci jest Agnieszka Buczkowska-Korlińska, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej. W portfolio pracowni znajdują się projekty domów jednorodzinnych i osiedli, liczne zrealizowane wnętrza willi i apartamentów, a także obiekty komercyjne, zwłaszcza restauracje. Pracownia jest laureatem wielu wyróżnień i nagród w konkursach architektonicznych.

Agnieszka Buczkowska-Korlińska będzie prelegentką Forum Dobrego Designu 2018. Weźmie udział w sesji dyskusyjnej „Smart-wnętrza – inteligentna rewolucja pod dachem”.

Zarejestruj się na Forum Dobrego Designu 2018: www.forumdd.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *