FDD 2018: biophilic design przyszłością projektowania?

FDD 2018: biophilic design przyszłością projektowania?

Jednym z gości tegorocznego Forum Dobrego Designu 2018 będzie Fernando Hidalgo Romero. Hiszpański architekt opowie, jak zieleń we wnętrzach i architekturze wpływa na środowisko i na nas samych.

Fernando Hidalgo Romero – architekt, manager ds. handlu i komunikacji w Terapia Urbana. Uzyskał tytuł architekta na Uniwersytecie w Sewilli w 2004 r, w 2010 założył firmę Terapia Urbana. Ekspert z zakresu zarządzania energią budynków, ich ewaluacji jak również oceny budowlanej i renowacji.

W trakcie Forum Dobrego Designu Fernando Hidalgo Romero – jako reprezentant Terapia Urbana i ich polskiego partnera, firmy Hadart Architektura Wody i Krajobrazu – wygłosi wykład na temat zielonych ścian i ich wpływu na ludzi oraz środowisko.

Forum Dobrego Designu – jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: .


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *