FDD 2018: Dariusz Żuk o sile coworkingów

FDD 2018: Dariusz Żuk o sile coworkingów

Czy coworking to odpowiedź na potrzeby firm XXI wieku? Jak kreować taką przestrzeń? O tym już 6 grudnia w trakcie FDD 2018 opowie Dariusz Żuk, CEO Business Link i prezes Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Dariusz Żuk to prezes sieci akceleratorów Business Link, Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz współtwórca funduszu bValue, marzący o stworzeniu wiodącego w skali światowej ekosystemu tworzenia i rozwoju start-upów oraz firm. Współtwórca Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, sieci 56 inkubatorów działających na polskich uczelniach wyższych, z których wywodzą się takie firmy jak misbhv.com, qpony.pl, glov.co. Współtwórca bValue, funduszu VC z kapitałem ok. 100 mln złotych. Inwestor w ponad 100 startupach. Współtwórca Studenckiego Forum BCC oraz Polski Przedsiębiorczej. Odznaczony przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi za kreowanie i promowanie przedsiębiorczości w Polsce. Laureat nagrody specjalnej Business Centre Club i Nagrody Kisiela. Jego wizją jest stworzenie w regionie CEE wiodącego globalnie ekosystemu dla startupów i wykreowanie do 2020 roku 3 unicornów.

Dariusz Żuk będzie jednym z ekspertów tegorocznego Forum Dobrego Designu 2018. Weźmie udział w dyskusji „Więcej niż biurka do wynajęcia. Jak projektować elastyczne powierzchnie biurowe?”.

Forum Dobrego Designu – jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji:


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *