FDD 2018: Grzegorz Goworek ze Studio O. organic design o smart wnętrzach

FDD 2018: Grzegorz Goworek ze Studio O. organic design o smart wnętrzach

Czy niedługo wszystkie nasze domy będą smart? Jakie rozwiązania zdominują rynek i wejdą na stałe do listy podstawowych elementów wyposażenia? O tym już niedługo na Forum Dobrego Designu 2018. Jednym z uczestników dyskusji o smart wnętrzach będzie architekt wnętrz, założyciel Studio O. organic design Grzegorz Goworek.

Grzegorz Goworek, założyciel pracowni Studio O. organic design od 2006 roku projektuje wnętrza, budynki jednorodzinne, krajobraz oraz meble o marce MUF. Jak sam o sobie mówi, interesuje go człowiek, jego potrzeby, przyzwyczajenia, dążenia w zderzeniu z materią życia codziennego, a co za tym idzie, tworzenie przestrzeni do życia człowieka.

Najlepiej sprawdzamy się w kompleksowym projektowaniu – dodaje Grzegorz Goworek. –  Poczynając od projektu domu, idealnej jego lokalizacji na działce i znalezieniu najlepszych powiązań, połączeń krajobrazu okalającego budynek z precyzyjnie przemyślaną koncepcją wnętrza. Studi O. to pracownia ludzi w pełni zaangażowanych w proces projektowy, tworzących zespół do kompleksowej obsługi inwestycji.

Grzegorz Goworek weźmie udział w sesji dyskusyjnej „Smart-wnętrza – inteligentna rewolucja pod dachem”, która odbędzie się 6 grudnia 2018 roku w trakcie Forum Dobrego Designu w Warszawie.

Forum Dobrego Designu – jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *