Instagram, LinkedIn, Youtube, Facebook: warsztaty dla architektów wnętrz na FDD 2018

Instagram, LinkedIn, Youtube, Facebook: warsztaty dla architektów wnętrz na FDD 2018

Jak poruszać się w meandrach sieci? Jak mądrze kreować własną markę architekta wnętrz? Zapraszamy na warsztaty, które w ramach Forum Dobrego Designu 2018 poprowadzi strateg marki, trener i coach biznesu Monika Gawanowska.

Monika Gawanowska – strateg marki, oficjalny host spotkań LinkedInLocal w Białymstoku, certyfikowany trener i coach biznesu, autorka książki „Marka osobista bez tajemnic. Przewodnik dla skutecznych menedżerów kariery” oraz e-booka, będącego syntezą doświadczeń związanych z wydaniem i promocją własnej publikacji „Jak napisać książkę i zaplanować kampanię, która dotrze do pół miliona osób?”.
Wspiera marki w rozwoju: współpracuje z przedsiębiorcami, wyższą kadrą menedżerską, osobami indywidualnymi. W swojej pracy przekazuje esencję ponad 12 – letniego doświadczenia w aktywnej sprzedaży osobom, które chcą efektywnie zaprezentować swój potencjał, stać się rozpoznawalnymi zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Swoją wiedzą dzieli się w trzech projektach: Marka osobista bez tajemnic, Czwarty Wymiar Kobiecości oraz Laboratorium Sprzedaży na stronie internetowej www.monikagawanowska.pl oraz www.skutecznymenedzerkariery.pl.

W wolnych chwilach czyta, gra na gitarze i fotografuje warte uwiecznienia chwile.

W ramach FDD 2018 Monika Gawanowska poprowadzi warsztaty „Instagram, LinkedIn, Youtube, Facebook – jak poruszać się w meandrach sieci, jak mądrze kreować własną markę architekta wnętrz”.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *