Jakub Wiśniewski: o innowacjach na Forum Dobrego Designu 2018

Jakub Wiśniewski: o innowacjach na Forum Dobrego Designu 2018

Współzałożyciel, wspólnik i architekt prowadzący w pracowni JMW Architekci będzie jednym z prelegentów Forum Dobrego Designu 2018 w Warszawie.

Jakub Wiśniewski ukończył studia magisterskie na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, wyróżniony nagrodą Ministra Infrastruktury za obronioną pracę dyplomową. Stypendysta University of Detroit Mercy Faculty of Architecture w USA. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych pracowniach architektonicznych w Polsce m.in. Hermanowicz Rewski architekci oraz w Niemczech.

Od 2008 roku współzałożyciel, wspólnik i architekt prowadzący w autorskiej pracowni architektonicznej JMW Architekci Krzysztof Jachowicz, Łukasz Michalski, Jakub Wiśniewski.

W portfolio pracowni znajdują się min. kompleksowe, wielobranżowe projekty architektury budynków oraz aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych; w tym showroomy, sklepy, biura oraz restauracje. Przy współpracy z Laminam zespół JMW Architekci opracował projekt ultranowoczesnej, wielofunkcyjnej, modułowej wyspy kuchennej „Modultop” prezentowany podczas ubiegłorocznych targów Salone del Mobile w Mediolanie.

6 grudnia Jakub Wiśniewski weźmie udział w sesji dyskusyjnej „Design 4.0. Nowe technologie i innowacyjne materiały we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych”.

Forum Dobrego Designu – jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *