Magdalena Musiał na FDD 2018: wzornictwo to nieustanna debata projektantów z przemysłem

Magdalena Musiał na FDD 2018: wzornictwo to nieustanna debata projektantów z przemysłem

Wśród prelegentów Forum Dobrego Designu 2018 znalazła się Magdalena Musiał, projektantka Marmorin Design studio, szef działu badań i rozwoju Marmorin.

Magdalena Musiał – projektant, R&D Manager. Od 7 lat współtworzy grupę projektową Marmorin Design Studio, która jest częścią działu rozwojowego firmy Marmorin. Na swoim koncie posiadają wiele unikatowych projektów, zdobywając wyróżnienia i nagrody w Polsce i na świecie. Szef działu badań i rozwoju Marmorin. Od 3 lat prowadzi doradztwo projektowo-konsultacyjne dla kluczowych klientów w zakresie wdrażania nowych produktów do masowej produkcji.

Absolwentka De Montfort University na wydziale Product and Furniture Design (2005) oraz studiów podyplomowych Design Management 2015 prowadzonym przez IWP. Ukończyła szkolenie ManagementTM ICAN Istitute wsparte narzędziami szkoleniowymi Harvard Business Review Polska. (2018)

Jej motto: Wzornictwo to nieustanna debata projektantów z przemysłem, której celem jest realizacja potrzeb.

Magdalena Musiał będzie prelegentką w dyskusji „Design 4.0. Nowe technologie i innowacyjne materiały we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych”, która odbędzie się 6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu 2018.

Forum Dobrego Designu – jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: .


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *