Dariusz Żuk

Dariusz Żuk

Firma: Business Link

Stanowisko: CEO

Współtwórca i CEO wiodącego w CEE ekosystemu startupów i zmieniających się korporacji – Business Link. Jego wizją jest stworzenie nowego modelu ekonomii opartego na lean korporacjach będących hubami kompetencji wspieranych przez tysiące startupów i wykreowanie 3 unicornów do 2020 roku.

Stworzył:

Business Linki – miejsca coworkingowe skupiające w sobie ponad 1000 startupów i korporacji na ponad 30 tys. m2, ulokowanych w głównych miastach Polski.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości – największa sieć 56 inkubatorów w Europie, ulokowana na terenie wyższych uczelni w całej Polsce.

AIP Seed Capital – wspiera startupy na wczesnym ich etapie, do tej pory zainwestował w ponad 100 projektów, np. Glov. Fundusz bValue – inwestujący w startupy, które są już na kolejnych etapach rozwoju.

Za swoją działalność został odznaczony przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi. Laureat nagrody specjalnej Business Centre Club i otrzymał Nagrodę Kisiela.

Darek lata na szybowcach, nurkuje, jeździ na nartach i biega w maratonach z czasem poniżej 3:15.

Bierze udział w sesjach:

 • Więcej niż biurka do wynajęcia

   

  Więcej niż biurka do wynajęcia

  Przestrzeń do pracy dla korporacji, małych i średnich firm, start-up’ów oraz freelancerów. Coworking przebojem wpisuje się do świadomości polskich przedsiębiorców. Jak projektować elastyczne powierzchnie biurowe?

  Więcej niż biurka do wynajęcia

  • – redaktor prowadzący, Meble Plus
  • – CEO, Design Director, MIXD
  • – Marketing & PR Manager, Kinnarps Polska
  • – Senior Community Manager, Mindspace
  • – architekt, właściciel, FBT – Pracownia Architektury i Urbanistyki
  • – CEO, Business Link

Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *