Małgorzata Adamus

Małgorzata Adamus

Firma: Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur

Stanowisko: prezes

Absolwentka Zarządzania Innowacją. Doświadczona Design Manager, Projektant usług, Koordynator projektów oraz Prezes w Stowarzyszeniu Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur z praktyką również w umiędzynaradawianiu firm oraz tworzeniu klastrów. Doświadczenie zdobyła pracując na co dzień z biznesem z sektora MŚP oraz organizacjami, które chcą rozwijać się poprzez design, z różnych branż, takich jak np. meblarska, maszynowa, ogrodowa, spożywcza, turystyczna oraz innych.

Prowadzi oraz nadzoruje procesy w firmach począwszy od strategii wzorniczych, a skończywszy na ich wdrażaniu wykorzystując metody design thinking, design management, dobierając zespoły interdyscyplinarne złożone z trendwatcherów, projektantów, marketingowców, ekspertów branżowych, krojone na potrzebę przedsiębiorstw. Wierzy, że  współpraca i wymiana wiedzy są najlepszą drogą do rozwoju.

Chętnie angażuje się w projekty społeczne oraz działania mające na celu edukację społeczności podkreślając rolę kreacji w tworzeniu innowacji, ekologii oraz społecznej odpowiedzialności bo te mają wpływ na planetę, otoczenie, którego częścią są ludzie.

Bierze udział w sesjach:

  • Wzornictwo jako narzędzie wdrażania innowacji w firmach meblarskich – efekty pilotażu „Granty na dizajn”

     


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *