Adital Ela: światowa ekspertka od designu zrównoważonego gościem specjalnym Forum Dobrego Designu

Adital Ela: światowa ekspertka od designu zrównoważonego gościem specjalnym Forum Dobrego Designu

Designerka, wykładowczyni Holon Insitutue of Technology, jedna z najciekawszych europejskich innowatorek, mówczyni TED będzie jednym z gości tegorocznego Forum Dobrego Designu..

Design wykorzystujący innowacje, czerpiący z natury i wierny zasadom zrównoważonego rozwoju to ogromna siła, która może wyrwać nas ze sztucznych środowisk i kultury jednorazowych opakowań. Design odpowiedzialny – jak go wdrażać w życie? Jak tworzyć produkty z metką eko? To główny wątek tematyczny tegorocznego Forum Dobrego Designu, które już 6 grudnia odbędzie się w Warszawie.

Spotkanie rozpoczną wystąpienia Gości Specjalnych – designerów, dla których zrównoważony design i innowacyjność stanowią wartość, którą warto propagować i zgodnie z którą warto tworzyć. Jednym z Gości Specjalnych będzie Adital Ela, designerka z Izraela, wykładowca HIT (Holon Institute of Technology) i CEO marki Criaterra Earth Technologies. Specjalizuje się w tematyce projektowania zrównoważonego, eliminującego negatywny wpływ na środowisko, świadomego i odpowiedzialnego. Ukończyła wzornictwo przemysłowe na izraelskiej uczelni Holon Institute of Technology oraz Design Academy w holenderskim Eindhoven. Jej pracownia Criaterra Earth Technologies skupia się na tworzeniu innowacyjnych materiałów eliminujących negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Adital Ela od wielu lat propaguje idee zrównoważonego rozwoju występując na świecie jako mówca TED – konferencji naukowych o globalnym znaczeniu, tworzonych przez najwybitniejszych mówców i innowatorów z całego świata.

Forum Dobrego Designu 2018 – jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu odbędzie się 6 grudnia 2018 r. w Warszawie! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design.

Tegoroczne Forum Dobrego Designu poświęcimy przede wszystkim innowacjom. Czym jest innowacja w designie? Jak zacząć działać inaczej? Jak wprowadzić zmianę i jak oprzeć na niej sukces? O tym już 6 grudnia porozmawiają światowi i polscy eksperci, przedsiębiorcy, wybitni designerzy i architekci. Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie!

Więcej: www.forumdobregodesignu.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *