FDD 2018: Krzysztof Chróścielewski o projektowaniu zrównoważonym

FDD 2018: Krzysztof Chróścielewski o projektowaniu zrównoważonym

Jednym z prelegentów sesji inaugurującej tegoroczne Forum Dobrego Designu będzie Krzysztof Chróścielewski, kierownik Pracowni Rozwoju Nowego Produktu i Katedry Wzornictwa na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

dr hab. Krzysztof Chróścielewski. Od 26 lat czynny projektant wzornictwa przemysłowego oraz pracownik naukowo-dydaktyczny macierzystej uczelni. Kierownik

W ramach działalności projektowej w Autorskim Studiu Projektowym i Designproduktu.pl jest współautorem licznych projektów produktów, systemów komunikacji wizualnej, opakowań, grafiki użytkowej, wnętrz, wystaw i stoisk targowych. Doświadczenie na rynkach międzynarodowych obejmuje wdrożone projekty produktów dla firm: Delta, Steca, ETA, Lincoln Electric, Behr, Hansa, Gram, Kaiser. Kluczowi klienci, dla których zostały wdrożone produkty: Amica, Zelmer, Niewiadów, Cersanit, Łucznik, Bester, Konex, Recalart, Elcamp, Common, Dytrych, Bumera, Sanit-Plast. Kluczowi klienci projektów komunikacji wizualnej i grafiki wydawniczej: World Traditional Karate-Do Federation, Państwowe Wydawnictwo Naukowe, Polski Związek Karate Tradycyjnego, Dojo Stara Wieś.

Od 2008 roku współpracuje z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie współprowadząc warsztaty projektowe na studiach podyplomowych Total Design Management, w realizacji programów Zaprojektuj Swój Zysk, Wzornictwo-Biznes-Zysk i w realizacji audytów wzorniczych w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję PO Polska Wschodnia i 2.3.5 Design dla Przedsiębiorców PO Inteligentny Rozwój.

Forum Dobrego Designu – jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *