FDD 2018: producenci i architekci - gdzie klucz do dobrej współpracy?

FDD 2018: producenci i architekci – gdzie klucz do dobrej współpracy?

Udana kooperacja z architektami to marzenie niejednej firmy z branży wnętrzarskiej. Jak ją osiągnąć i jakich błędów na tej drodze popełnić nie wolno? Warsztaty o tej tematyce już 6 grudnia poprowadzi Kinga Konopko z Architect Support. Zapraszamy na Forum Dobrego Designu 2018!

Kinga Konopko od 10 lat zawodowo buduje świadomość i sprzedaż powierzonych marek w środowisku architektów. Dobiera produkty z łatwością łącząc wizje architekta z możliwościami technicznymi oferowanych produktów. Współpracuje z najlepszymi pracowniami i markami na rynku. Uwielbia wyzwania a każdy projekt swojego architekta traktuje priorytetowo. Z pełnym zaangażowaniem i znajomością rynku szkoli producentów, handlowców, doradców z obsługi architektów i budowania relacji. Współpracuje z architektami i klientami w oparciu o partnerski model współpracy zaufanie i dialog. Szkoli z technik współpracy z architektami, właściwego budowania bazy i odpowiednich działań na rynku.

6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu Kinga Konopko poprowadzi warsztaty „Architekci/Producenci – jak poznać oczekiwania drugiej strony, jak ze sobą współpracować”.

Wstęp wolny. Rejestracja: www.forumdd.pl

Forum Dobrego Designu – jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *