FDD: Krzysztof Sasin o domu inteligentnym

FDD: Krzysztof Sasin o domu inteligentnym

Jaką rolę odgrywa nowoczesna technologia w naszych domach? Jak umiejętnie korzystać ze „smartmożliwości”, jakie oferują współcześnie firmy? O tym już 6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu opowie Krzysztof Sasin.

Krzysztof Sasin – specjalista ds. nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej w firmie ABB, z którą związany jest od 2000 roku. Magister inżynier Politechniki Warszawskiej na Wydziale Elektrycznym, ze specjalizacją sieci i systemy elektroenergetyczne, były prezes stowarzyszenia KNX Polska. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze inteligentnych budynków.

Krzysztof Sasin będzie jednym z prelegentów sesji dyskusyjnej „Smart-wnętrza – inteligentna rewolucja pod dachem”, która odbędzie się w ramach Forum Dobrego Designu 2018 (6 grudnia 2018 r., Centrum Praskie Koneser).

Forum Dobrego Designu – jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji:


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *