Jak nowoczesne technologie zmieniają pracę architekta? Jakub Wiśniewski z JMW Architekci na FDD 2018

Jak nowoczesne technologie zmieniają pracę architekta? Jakub Wiśniewski z JMW Architekci na FDD 2018

Jakie materiały uznaje się dziś za nowatorskie? Wraz z Jakubem Wiśniewskim, architektem prowadzącym z pracowni JMW Architekci staraliśmy się znaleźć odpowiedź na te pytania. Projektant będzie jednym z prelegentów sesji „Design 4.0. Nowe technologie i innowacyjne materiały we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych”, która odbędzie się podczas tegorocznej edycji Forum Dobrego Designu.

– W dzisiejszym świecie architektury istnieje bardzo dużo materiałów, które możemy uznać za nowatorskie. My je odkrywamy na nowo, m.in. kamień. Dzięki wysoce zaawansowanej technologicznie formie obróbki możemy pokazać materiały w nowej odsłonie – mówi Jakub Wiśniewski, współzałożyciel, architekt prowadzący, pracownia JMW Architekci.

Architekt dodaje również, że nowoczesne technologie w bardzo dużym stopniu zmieniają samą pracę projektanta. – Pozwalają poszerzać spektrum rozwiązań, z których korzystamy. Technologie umożliwiają podążanie nowymi drogami w niespotykany dotąd sposób i w niecodziennej formie. To zdecydowanie podnosi jakość projektu – mówi.

6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu Jakub Wiśniewski weźmie udział w sesji tematycznej „Design 4.0. Nowe technologie i innowacyjne materiały we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych”.

Wstęp wolny. Rejestracja: www.forumdd.pl

Forum Dobrego Designu – jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *