Rewolucja w oświetleniu: o trendach, technologiach i projektowaniu

Rewolucja w oświetleniu: o trendach, technologiach i projektowaniu

W lepszym świetle – pod takim hasłem dyskutowano podczas sesji poświęconej nowym technologiom oraz możliwościom w segmencie oświetlenia.

Jak za pomocą oświetlenia aranżować wnętrza? Jakie nowe technologie pojawiły się w dziedzinie oświetlenia do wnętrz. Jakie nowe możliwości otwierają się przed projektantami? O tym między innymi rozmawiali Daria Burlińska, projektantka, właścicielka, DBWT.PL, właścicielka, pracownia wnętrz SZARA/studio, Karolina Drogoszcz, architekt wnętrz, założycielka, Mango Studio, Agnieszka Kałuża, projektantka wnętrz, ekspertka od aranżacji wnętrz „Pytania na śniadanie”, Anna Koszela, architekt wnętrz, Anna Maria Sokołowska, architekt wnętrz oraz Katarzyna Tworek, Brand Manager, Aurora Technika Świetlna Aurora Technika Świetlna

Dyskusję prowadziła Ewa Kozioł, redaktor naczelna, magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu dobrzemieszkaj.pl

Wstępem do dyskusji była prezentacja pod hasłem „Jak obronić projekt i dlaczego warto to robić z Astro?”, którą przedstawiła Katarzyna Tworek, Brand Manager, Aurora Technika Świetlna Aurora Technika Świetlna.

W dyskusji poruszono wiele interesujących kwestii dotyczących nowoczesnego oświetlenia, w tym nowoczesnych technologii Led i Oled. Rozmawiano o możliwościach jakie daje ten rodzaj oświetlenia, pod jakimi względami przewyższa tradycyjnie rodzaje oświetlenia, a także jak sprawdza się w różnego rodzaju przestrzeniach. Rozmowa dotyczyła również nowoczesnych technologii sterowania oświetleniem.

Jak projektować oświetlenie we wnętrza to kolejny temat podjęty podczas dyskusji. Projektantki zwracały nie tylko uwagę na dekoracyjne i funkcjonalne znaczenie oświetlenia, ale także na aspekty techniczne, takie jak natężenie czy barwa światła, które mają znaczący wpływ na charakter projektu.

Na zakończenie dyskusji przedstawiono prognozy odnośnie trendów, które będą kształtowały ofertę oświetlenia w przyszłym roku.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *