Ewa Bochen

Ewa Bochen

Firma: Kosmos Project

Stanowisko: designer, założycielka

Współzałożycielka studia projektowego Kosmos Project. Studiowała na warszawskiej ASP i Politecnico di Milano. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Mediolanie w pracowni Denisa Santachiary. Specjalizuje się w projektach mebli i przestrzeni publicznej szczególnie wystaw. Ma także na swoim koncie szereg wystaw dla dzieci.

Klientami studia Kosmos Project w ostatnich latach byli między innymi Paul Smith, Vitra Home, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Design Alive. Prace studia pokazywane były na najważniejszych branżowych targach i festiwalach między innymi w Nowym Jorku, Mediolanie, Londynie i Sztokholmie. Projekty Kosmos Project kilkukrotnie zdobywały Must Have from Poland.

W 2013 w projektantka była nominowana do nagrody Design Alive w kategorii Kreator Roku.

Bierze udział w sesjach:

  • Wyróżnij się albo zgiń. Customizacja – jako trend, ale i wyzwanie dla projektantów i producentów

     

    Wyróżnij się albo zgiń. Customizacja – jako trend, ale i wyzwanie dla projektantów i producentów

    Pokaż mi swoje wnętrze, a powiem ci, kim jesteś? Personalizacja i customizacja są dzisiaj kluczem do sukcesu w branży wnętrzarskiej. Jak projektować przedmioty i wnętrza skrojone na miarę użytkowników? Jak sprostać rosnącym wymaganiom klientów, z których każdy chce mieć jedyny w swoim rodzaju produkt? Jakie wyzwania projektowe, technologiczne, ale i mentalne czekają na projektantów i producentów w dobie mody na niepowtarzalność?


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *