Karolina Kudłacik

Karolina Kudłacik

Firma: Domo+

Stanowisko: projektantka zieleni, prowadząca program „Rośliny Karoliny”

Urodzona w 1971 roku w Warszawie projektantka ogrodów i wnętrz. Ukończyła wystawiennictwo, projektowanie mody i tkaniny artystycznej na WSSS w Poznaniu oraz projektowanie domu z ogrodem na warszawskiej SGGW.

Projektuje ogrody, domy i mieszkania. Bierze udział w programach edukacji kulturalnej, prowadzi zajęcia artystyczne dla młodzieży i dorosłych we współpracy z Wawerskim Centrum Kultury, szkołami oraz w autorskiej Pracowni Plastycznej „Jajko”. Prowadzi na kanale Domo+ własny program „Rośliny Karoliny”, poświęcony metamorfozom wszelkich przestrzeni zielonych: ogrodów, balkonów , tarasów czy oranżerii.

Ceni rośliny za piękno jakie wnoszą do codzienności, ale też zajadle tropi praktyczne,  użytkowe zastosowania roślin ozdobnych. Wierzy głęboko w ideę biofilii, popiera czynnie hortiterapię, wspiera projekty permakulturowe.

Nie lubi banału i marnotrawstwa. Fanka recycklingu, reusingu i nieoczywistego piękna starych przedmiotów. Ceni tradycję i dobre rzemiosło, nie lubi minimalizmu, ale nie ulega konkretnemu stylowi. Uważa, że jej projekty mają przede wszystkim podkreślić indywidualność odbiorców. Hołduje zasadzie iż piękne, zielone otoczenie może i nie zmieni naszego życia, ale z pewnością uczyni je przyjemniejszym.

Bierze udział w sesjach:

  • Projektowanie naturą. Trend, potrzeba, przyszłość?

     

    Projektowanie naturą. Trend, potrzeba, przyszłość?

    Jakie powinny być współczesne biura? Czy open space odejdzie do lamusa? Jak projektować dla pokolenia Z? Architekci, projektanci i dostawcy wyposażenia o aktualnych wyzwaniach w projektowaniu przestrzeni pracy.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *